Beşir Usta : 0534 784 03 80

Boya İşleri

_1528098069.jpg

İç ve dış boya işleriniz itina ile anahtar teslimi yapılır.

Evinizde yaşam alanlarınızda iş yerlerinizde olmazsa olmazlardan biri boya işleridir. Boya işi ustalık deneyim ve profesyonellik isteyen bir iş koludur. Boyanacak alanla ilgili incelemenin yapılamsının akabinde kullanılacak ürün ve malzemeler kararlaştırılarak en sağlıklı hizmet nasıl olacaksa bu şekilde yol izlenir ve en güzel estetik ferah yaşam alanlarına kavuşmanız sağlanır.

Her türlü boya işleriniz, Ankara Alçı Boya İşleri'nin uzman ekipleri tarafından itina ile yapılır. Boya ve renk seçiminden işin bitirilmesine kadar tüm ayrıntıları biz takip ediyoruz. Renk kartelamızdan beğendiğiniz renkleri seçin, biz en kısa sürede boya işinizi sonuçlandıralım. Boya yapmaktan keyif alıyoruz ve bunu çıkarttığımız işlerle de gösteriyoruz. Çünkü biz her mekanı bir sanat eseri titizliğiyle boyuyoruz.

Dış Cephe Boyama İşi

Dış cephe boyalarının hem görsel anlamda hemde bina yapısını koruması amacıyla yapılan oldukça faydalı bir işlemdir. Binayı gençleştirmek adına düşünülse de bina yapısını oldukça değiştirmektedir.Yapılışında dikkat edilmesi gereken durumlar boyaların kaliteli olması oldukça önemlidir. Ucuz olarak alınan boyalar zamanla aşınacak ve eski haline dönecektir. Bu yüzden pahalı ve kaliteli malzeme kullanılmasına özen gösterilmelidir.

İç Cephe Boyama İşi

Her türlü iç cephe boya, badana işlerinizi tecrübeli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Boya ve renk seçiminden iş bitimine kadar geçen sürede en ince detayına kadar işi takip ediyor ve eksik kalan işleri tamamlıyoruz. Boya keyif alarak yaptığımız işlerden biridir. Çünkü yaptığımız bir işi bir sanat eseri yapıyormuş gözüyle bakıyoruz ve bu yüzden keyif alıyoruz. Başlıca uyguladığımız boya markaları: Marshall, Betek (filli), Dyo, Polisan, Ishakol, Çbs olmaktadır (Ülkemizde bulunan ancak pek fazla tanınmayan kaliteli boya markalarını da uygulamaktayız).

 

Tag: boya işleri , boya usta , boya ustası , boya ustası ankara , ankara boya ustası

Powered by Bilgeweb